Job title: Spoonitootmise töölist kuivatuse osakonda
Job type: Permanent
Emp type: Full-time
Salary type: Monthly
Salary: negotiable
Work location: Harju County, EE
Job published: 03-06-2024
Viber contact: +37256852800, +37256926607, +37256852800

Job Description

Hansavest Tööjõud OÜ otsib Spoonitootmise töölist kuivatuse osakonda

⏰ Täistööaeg  ⏳ Tähtajaline  📌 Asukoht Kupu, Harjumaa

Hansavest Tööjõud OÜ on rahvusvaheline tööjõuvahendus ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Lätis ja Saksamaal.

Oleme pühendunud meeskondade arendamisele ja iga tiimiliikmele parimate võimaluste loomisele. Ootame meiega liituma ambitsioonikaid ja motiveeritud inimesi, kes soovivad mitmekesises ja toetavas keskkonnas oma oskusi täiendada ning karjääri edendada.

Rohkem infot  www.hansavest.com

Tööülesanded

  • Tooraine ettevalmistamine enne kuivatusprotsessi alustamist.
  • Spoonilehtede saatmine ja vastuvõtmine kuivatusjaamas.
  • Spoonilehtede nõuetekohane ladustamine
  • Kvaliteedikontroll, et kuivatusprotsess toimuks vastavalt ettevõtte standarditele ja kvaliteedinõuetele.

Ootame kandidaadilt

  • Varasemat tootmistöö kogemust.
  • Valmisolekut õppida uusi oskusi.
  • Täpsus ja vastutustunne tööülesannete täitmisel.

Omalt poolt pakume

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises ettevõttes.
  • Väljaõpet kohapeal.
  • Uusimate tehnoloogiate ja tootmisprotsesside kasutamine, mis muudavad töö efektiivsemaks ja lihtsamaks.
  • Tööd kolmes vahetuses (sh öö-vahetused).
  • Tasuta transport tööle ja tagasi.
  • Sporditoetust ja tasuta supp.

Hansavest personalihaldur Rudolf Krõškini kirjeldus töökeskkonnast:

"Külastan meie puidutööstuse klienti tihedalt ja näen oma silmaga, kuidas meie töötajad end tunnevad ja kuidas töökeskkond on korraldatud. Tööõhkkond on alati positiivne ja toetav. Töötajate vahel valitseb sõbralik õhkkond ja koostöö, mis muudab tööpäevad meeldivaks ja motiveerivaks.

Tööruumid on kaasaegsed ja mugavad, kõik vajalikud tööriistad on käepärast ja alati korras. Töökeskkond on avar ja hästi valgustatud, mis tagab mugavuse ja efektiivsuse igal tööetapil.

Kolmes vahetuses töötamine annab võimaluse valida endale sobivaim tööaeg, mis vastab isiklikele eelistustele ja vajadustele. See paindlikkus aitab leida hea tasakaalu töö ja eraelu vahel.

Ettevõte pakub oma töötajatele suurepäraseid lisahüvesid, nagu spordikompensatsioon ja tasuta supp lõunaks, mis aitavad säilitada tervist ja energiat kogu päeva jooksul. Tasuta transport tööle ja tagasi teeb igapäevase liikumise mugavaks ja stressivabaks.

Iga kord, kui külastan ettevõtet, näen õnnelikke ja rahulolevaid töötajaid, kes tunnevad end väärtustatuna ja austatuna. Nende naeratused ja pühendumus oma tööle kinnitavad, et oleme neile leidnud õige koha.

Liituge meie meeskonnaga ja saage osa sõbralikust ja toetavast töökeskkonnast. Ootame teid, et üheskoos luua kvaliteetset toodangut ja nautida meeldivat tööõhkkonda!“

Должность в цехе производства и сушки шпона в Харьюмаа

Hansavest Tööjõud OÜ - компания с многолетним опытом в области аренды рабочей силы, действующая в Эстонии, Финляндии, Латвии и Германии. Мы предоставляем комплексные решения по аренде рабочей силы, в основном для промышленных и производственных предприятий. Наша цель - предоставить квалифицированных специалистов, которые точно соответствуют потребностям наших клиентов.

Обязанности:

  • Отправка и прием листов шпона в сушильной установке.
  • Правильная укладка листов шпона и обеспечение их качества.

Требования к кандидату:

  • Опыт работы на производстве.
  • Владение русским языком на разговорном уровне.
  • Владение эстонским языком будет преимуществом.
  • Точность и ответственность при выполнении рабочих обязанностей.
  • Готовность к обучению новым навыкам.

Условия работы:

  • Работа в три смены (включая ночные смены).
  • Спецодежда и необходимое защитное оборудование предоставляются компанией.

Дополнительная информация:

    ✅ Бесплатный транспорт на работу и обратно.

    ✅ Компенсация за спорт и бесплатный суп.

Присоединяйся к команде Hansavest и внеси вклад в успех деревообрабатывающей промышленности Эстонии!