Job title: Landimeister
Job type: Permanent
Emp type: Full-time
Salary type: Monthly
Salary: negotiable
Work location: Pärnu County, EE
Job published: 03-06-2024
Viber contact: +37256852800, +37256926607, +37256852800, +37256852800

Job Description

Hansavest Tööjõud OÜ otsib LANDIMEISTRIT

⏰ Täistööaeg  ⏳ Tähtajatu   📌 Asukoht Pärnu linn

Hansavest Tööjõud OÜ on rahvusvaheline tööjõuvahendus ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Lätis ja Saksamaal.

Oleme pühendunud meeskondade arendamisele ja iga tiimiliikmele parimate võimaluste loomisele. Ootame meiega liituma ambitsioonikaid ja motiveeritud inimesi, kes soovivad mitmekesises ja toetavas keskkonnas oma oskusi täiendada ning karjääri edendada.

Rohkem infot  www.hansavest.com

Tööülesanded

  • Võimekus ja osavus käsitöö tegemisel.
  • Töö hõlmab erinevaid tootmisetappe nagu monteerimine, värvimine, lakkimine, puhastamine, liimimine, katsetamine ja pakendamine.
  • Ohutuseeskirjade järgimine ja puhtuse säilitamine töökohal.
  • Kvaliteedikontroll, et kõik vastaks ettevõtte standarditele ja kvaliteedinõuetele.

Ootame kandidaadilt

  • Huvi ja valmidus osaleda erinevates tootmisetappides.
  • Valmisolekut õppida uusi oskusi.
  • Täpsus ja vastutustunne tööülesannete täitmisel.
  • Kasuks tuleb varasem tootmistöö kogemus.

Omalt poolt pakume

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises ettevõttes.
  • Väljaõpet kohapeal.
  • Selged edutamisvõimalused, koolitused ja tööalase arengu programmid.
  • Uusimate tehnoloogiate ja tootmisprotsesside kasutamine, mis muudavad töö efektiivsemaks ja lihtsamaks.
  • Paindlikku töögraafikut.

Hansavest personalihaldur Sandra Suppi kirjeldus töökeskkonnast:

„Tööruumid on kaasaegsed ja mugavad, varustatud vajalike tööriistadega ning alati korras. Avar ja hästi valgustatud keskkond tagab mugavuse ja tõhususe igas tööetapis. Kolleegide vahel valitseb sõbralik õhkkond ja tugev koostöö, mis muudab tööpäevad nauditavaks ja motiveerivaks.

Töötajatel on võimalus valida endale sobiv töögraafik, mis arvestab nende isiklikke eelistusi ja vajadusi, aidates seeläbi saavutada hea tasakaalu töö ja eraelu vahel.

Ühinege meie meeskonnaga ja saage osa sõbralikust ja toetavast töökeskkonnast! Oleme alati valmis koos looma kvaliteetseid tooteid ja nautima meeldivat tööõhkkonda.

Mina olen valmis teid tervitama!“

Рабочий по производству рыболовных приманок в Пярну

Hansavest Tööjõud OÜ ищет преданных делу работников для производства рыболовных приманок в Пярну. Присоединяйтесь к нашей команде и станьте частью известной компании в отрасли рыболовных товаров.

Обязанности:

  • Выполнение ручных задач с точностью и умением.
  • Участие на различных этапах производства, включая сборку, покраску, лакировку, чистку, склеивание, тестирование и упаковку.
  • Обеспечение качества и точности во всех задачах.
  • Соблюдение правил безопасности и поддержание чистоты на рабочем месте.

Требования:

  • Базовые навыки ручного труда и ловкость.
  • Интерес и готовность участвовать в различных этапах производства.
  • Внимание к деталям, скорость и надежность.
  • Приветствуется опыт работы в производстве.
  • Личный опыт или интерес к рыбалке является преимуществом, но не обязателен.

Мы предлагаем:

  • Гибкий график работы с понедельника по пятницу с возможностью выбора наиболее подходящего рабочего времени.
  • Обучение и профессиональное развитие на месте.
  • Современные рабочие помещения с зонами отдыха и столовыми.
  • Оплата труда, зависящая от результатов.
  • Возможность начать работу как можно скорее.

Присоединяйтесь к Hansavest и внесите свой вклад в создание высококачественных рыболовных приманок, используемых по всему миру!